Tycker du att siffror är rena snurren?

Låt oss ta hand om din bokföring och administration i stället!

Du får mer tid över för att göra det Du är bra på i Ditt företag.

 

 


    Adress Edavägen 9, 360 52  KOSTA Telefon Växel: 0478 - 508 10 Fax 0478 - 509 80 Epost info@redovisningikosta.se

 

 

Kontoret i Kosta ligger utmed Stora Vägen, några hundra meter söder om glasbruket, se karta 

Kontoret i Lessebo ligger i samma fastighet som Candeo, på övre våningen, se karta 

 

 

 

Peter: 0478 508 28

peter@redovisningikosta.se

Elisabeth:

elisabeth@redovisningikosta.se

Jimmy: 0478 -71 41 50  

jimmy@redovisningikosta.se

 

Anders G. : 0478 - 508 08

gusten@redovisningikosta.se 

 

Pierre: 0478 -508 38

pierre@redovisningikosta.se

 

Daniel: 0478- 71 41 52

daniel@redovisningikosta.se

 

Anders H. : 0478 - 508 98

anders@redovisningikosta.se